Web Sitesi Test Ederek İnternetten Para Kazanma

Web Siteleri Test Ederek Para Kazanabilirsiniz

Her gün sizler için bir takım araştırmalar yapıp, mutlak kazanca ulaşabileceğiniz yazılar yazmak istiyoruz. Sizlerle paylaştığımız ya da sizlere tanıttığımız kazanç yöntemlerinin birçoğunu deniyor ya de deneyenlerden dinleyip sizlere aktarıyoruz. İnternetten para kazanma yöntemleri her zaman bizlere cazip gelmektedir. Beden işçiliği sağlayanlara ekstra cazip gelmektedir çünkü para kazanmak için artık çokta yorulmayacaklarını düşünürler. Aslında pekte öyle sayılmaz. Sonuç olarak ortada bir kazanç söz konusu ve kazanç emek isteyen bir kazançtır. Biz sizlere kolay yoldan para kazanma yöntemlerini anlatmıyoruz. Sizlere vaktinizi değerli hale getirebileceğiniz yöntemleri aktarıyoruz.

 

Bugün ilk başlarda bana ilginç gelen ama sistemin mantığını anladığımda mantıklı olduğunu düşündüğüm bir kazanç yönteminden bahsedeceğim. Her gün yüzlerce, binlerce hatta yeri geliyor yüzbinlerce yeni web sitesi açılıyor. Web sitelerin tek bir amacı vardır “ kullanıcı “… Web sitelerinin kullanıcıya hitap ediyor olması, kullanıcının web sitesinden en üst düzey verimlilik almasını sağlamaktır. Site sahipleri çeşitli kullanıcılara sitelerini test ettiriyor ve bu test sayesinde bir miktar ödenek sağlıyor. Sitenin ara yüzünün kullanımı, kod yapısı, grafik ve görselleri, sitenin hızı ve içeriği gibi alanlarının kontrolü sağlanmalı ki gerçek hedef kullanıcıya %100 verimli bir sonuç ulaştırılabilsin. Şimdi bahsedeceğimiz web siteleri sizlere bu tarz kontroller sağlatıp para kazandıran platformlardır.

 

EnRoll

En kolay üye olabileceğiniz test sitesidir. Bu test sitesinde 1 dakikada 15 cent gibi bir kazanç elde etmeniz mümkün. Her kontrolde kazanacağınız centler kasanızda birikiyor. Siteye üye olurken mobil sitelerin kontrolünü de sağlayabileceğinizi belirtirseniz eğer mobilden sağladığınız kontroller için ekstra ücret almaktasınız.

UserTeting

Bu test sitesi tek bir işlemden oluşmaktadır. Sistem sizlere 30 dakikalık çalışma süresi veriyor. Bu süreç içerisinde verilen sitelerin tamamının test edilip değerlendirilmesi gerekmektedir. Ortalama tahmini kazanç 15 dolardır.

TestingTime

Biraz ilginç gelecek ancak bu sistemde Skype zorunluluğu bulunmaktadır. Ortalama 2 saatlik bir çalışma alan test sürecine tabii tutulursunuz. Skype üzerinden gerçekleştireceğiniz 2 saatlik çalışma süresi sonunda  30 – 40 dolarlık bir kazancınız olmuş olacaktır. Üyelik işlemleri biraz zor, araştırmanız gerekebilir.

ValiDately

Kazançların sizlere aktarılması konusunda en hızlısı ValiDatelydir. Bu sistemdeki kazançta tıpkı TestingTime gibi tatmin edicidir. Ortalama 1 dakikalık test süresine karşılık 50 centlik bir kazanç mümkün.

UserZoom

Bu sistemde üyelik işlemlerinin kontrolü gerekmektedir. Karşınıza çıkan sitelere üyelik oluşturup mailinize gelen aktivasyonun tamamlanması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonrada şifremi unuttum işlemi yapıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin çalışabilir özellikler olduğunu test edip onaylamanız gerekmektedir.

TrymYuı

En ilginç kazan sitesi TymYuı’dir. Bu sistemde testler size mail ile geliyor ve sizde kontrol sonuçlarını mail ile ulaştırıyorsunuz. Kazanç hakkında ne yazık ki net bir fiyat bilgisi aktaramıyoruz.

 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir