Satacak Ürün Arıyorum! Satış Ortaklığı Yaparak Kazanç Sağlamak

Satacak Ürün Arıyorum! Satış Ortaklığı Yaparak Kazanç Sağlamak

Kuşkusuz kazançların en büyüğü ticaret ile gerçekleşmektedir. Dünya’nın en büyük şirketlerinin birçoğu kazançlarını ticarete borçlu diyebiliriz. Bu büyük şirketlerin birçoğu kazançlarını satış ortaklığı sağlatarak daha da büyütmektedir. Aslında birçoğumuzun tanıdık olduğu satış ortaklık sistemi yıllardır kullanılan bir sistemdir. Firmalar ürünlerinin satışının sağladığınızda sizlere yüzdelik olarak bir pay verecektir. Bu firmadan firmaya değişiklik gösteriyor olsa da ortalaması minimum %10 diyebiliriz. Konuyu daha iyi anlayabilmeniz için herkesin bildiği bir firmadan örnek vermek istiyorum. Evet tahmin ettiğiniz gibi Avon. Satış ortaklığı konusunda çok büyük bir kitleye sahip olan Avon, satış sağlayan her satış ortağına belirli miktarda yüzdelik veriyor. İyi kazandırıyor olmalı ki çocukluğumuzdan beri ellerinde Avon dergisi ile dolaşan ablalar hala bitmedi 🙂

 

Satacak Ürün Arıyorum

Satacak ürün arıyorsunuz ancak bulamıyorsunuz değil mi? Aslında bu sadece sizin sorununuz değil. Bu tarz işlere meraklı olan, bu tarz ticaretlerden kazanç sağlamak isteyen herkesin yaşadığı ortak sorun satacak ürün bulamamalarıdır. Bir diğer sorun ise satılacak ürün bulmuş ancak ürüne güvensizlik duymaktır. Bu konuda aslında çokta haklısınız diyebilirim. Yani satış ortaklığı yaptığınız yerin güvenilir, sizin güvendiğiniz firma olması çok önemli. Firmalar önceleri satış ortaklıklarını kendileri sağlarken günümüzde bunun yerini reklam firmaları aldı. Artık tek bir firma üzerinden yüzlerce satış ortaklığı sağlayan firmaya ve satış ortağı olabileceğiniz ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Bu yazımızda piyasada en çok tercih edilen, güvenilir bulduğumuz firmalardan da bahsederek sizlere destek olabileceğimize inanıyorum.

Satış ortaklığı sağlamadan önce ilk yapmanız gereken arkadaş, dost ve aile çevrenizin analizini yapmanız gerekiyor. Satış ortaklığında başlangıç her zaman kendi çevrenizden başlar. Kendi çevrenize hitap eden kategoride yapacağınız satış ortaklığı anlaşmaları size ileriye dönük kazançlar sağlayacaktır. Örneğin sporcu bir çevreye sahipseniz sporcu ürünleri üzerine sağlayacağınız satış ortaklığı sizlere kazanç sağlayacaktır.

 

Reklam Action

Reklam Action satış ortaklığı veren ve satış ortaklığı sağlamak isteyenleri bir araya getiren bir platform diyebiliriz. Firma yaklaşık 7 yıldır Türkiye’de profesyonel olarak hizmet sağlıyor. Defacto, n11, Teknosa gibi birçok E-ticaret sitelerinin dahi bu platform üzerinden satış ortaklığı sağladığı bilinmektedir. Sadece E-Ticaret olarak değil üyelik satışı, abonelik satışı gibi sağlayabileceğiniz ortaklıklarda bulunmaktadır.

 

GelirOrtakları

DigiTouch kuruluşu olan GelirOrtaklari.com firması aktif olarak hizmetine devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük E-ticaret platformlarının bir numaralı çözüm ortağıdır. Hepsiburada, Gittigidiyor gibi birçok E-ticaret sitesinin başarı basamaklarını çıkarken destek aldığı firmada diyebiliriz. Gelirortaklari.com’da takıldığınız bir nokta olduğu taktirde ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi olması bu firmanın en büyük artısıdır.

 

AdmiTad

Satış ortaklığı sağlayabileceğiniz ve bana göre piyasada ki en iyi firmaların başını çektiğini düşündüğüm firma AdmiTad’dır. Güncel bir ağa sahip olması sayesinde yeni kampanyalarla sıklıkla karşılaşmanız mümkün. Üstelik daha anlaşılır bir kullanıcı ara yüze sahip olması açıkçası benim daha da ilgimi çekti. Eğer satış ortaklığı konusunda bir girişiminiz olacaksa başlangıcı AdmiTad ile sağlayıp bu konuda kendinizi geliştirmenize imkân sağlamış olursunuz.

 

 

 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir