Para Kazandıran Mobil Uygulamalar: İlk 5

Mobil Uygulama İle Para Kazanmak

Gerçekten para kazanmak o kadar basit hale geldi ki, bu konumuzda da anlayacağınız gibi cebimize kadar girdi. Evet, cebimize kadar diyorum çünkü her gün aktif olarak kullandığımız cep telefonumuz sayesinde artık para kazanmak mümkün. Hepimizin ekstra ihtiyaçları oluyor ve ekstra ihtiyaçlar ekstra gelir arayışını doğuruyor. Kimileri part-time işlerde çalışarak kimileri yeteneklerini kullanarak kazanç elde ediyorlar. Bu yazımızda sizlere mobil uygulamaları kullanarak nasıl ek gelir elde edebileceğinizden bahsedeceğim. Mobil uygulama ile elde edilen ek gelir tabii ki diğer kazanç yöntemlerine göre daha düşük miktarlarda olsa da harcanılan zamana ve emeğe göre hakkınızı alabileceğinize eminim.

 

Swagbucks

Bu uygulamanın tüm dünyada indirilmesi 15 milyonu geçmiş durumda. Her gün gelen anketleri, testleri çözüyor hatta uygulama indirme görevlerini yerine getirip kazanç sağlamaya başlıyorsunuz. Uygulama en güvenilir uygulamalar arasında yer alabilecek kalitededir. Bu zamana kadar 500M $ gerçekleştirdikleri ödemeler bunu en iyi şekilde kanıtlıyor diyebiliriz. Uygulamanın en tuhaf tarafı kazandığınız bakiyeleri Starbucks’da kullanabilmeniz. Tabii bu kullanımın yanı sıra PayPal ya da Amazon bakiyesi olarak alabiliyorsunuz.

 

Google Ödüllü Anket Uygulaması

Google tarafından hayata geçirilmiş bir anket uygulaması. Bu uygulamadan çok yüksek miktarlarda kazanç sağlamak mümkün değil ve kazandığınız bakiyeleri sadece Google Play ya da AppStore’de kullanmanıza izin veriyor. Aylık maksimum 10-15 TL’lik bir kazanç elde edebilirsiniz. Eğer tutkulu olduğunuz bir oyun varsa orada kullanabileceğiniz ücretsiz bakiye kullanmış olursunuz.

 

Letgo

Aslında Letgo’yu bu kategoriye almak ya da almamak konusunda tereddüt ettim. Letgo sayesinde kullanmadığınız ürünlerinizi satışa çıkartarak para kazanmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Tıpkı sahibinden mantığı ile çalışsa da tamamen mobil olarak kullanılmaktadır.

 

Whaff Rewards

Mobil uygulama üzerinden kazanç elde edebileceğiniz en iyi uygulama diyebilirim. Hatta gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir uygulamadır Whaff Rewards uygulaması. Bu uygulamada sizlere çeşitli görevler veriliyor ve görevleri yerine getirdikçe bakiyenize kazancınız yansıtılıyor. Örneğin bir mobil oyunu indirip belirli seviyeye kadar gelmenizi istiyor. Hem oyunu oynayıp hep para kazanmış oluyorsunuz aslında bu sayede. En güzel tarafı oyunların birçoğu gerçekten zevk alabileceğiniz oyunlar olmasıdır. Bu tarz görevlerde ortalama 2$ gibi bir kazanç elde etmeniz mümkün. Günümüz kuruna bakarsak bu kadar basit bir görev için gerçekten de çok iyi bir kazanç diyebiliriz. Whaff’da ödeme yöntemlerini uygulama içerisinden kontrol edebilirsiniz. Onlarca ödeme yöntemi ve alternatif kanallar bulunduğu için sorun yaşamayacaksınız.

 

Bounty

Daha önce gizli müşteri işi hakkında duyum almış mıydınız? Evet gerçekten gizli müşteri olarak para kazanmanın mümkün olduğu bir iş bulunmakta. Bounty bu tarz bir işi size mobil uygulama ile sunmaktadır. Bounty ile anlaşmalı olan markaların mağazalarını, çalışanlarını ve ortamlarını onlardan habersiz teftiş edip belgeliyorsunuz. Bunun karşılığında ise size ödeme gerçekleştiriyorlar. Bir iş örneği ile bunu daha da açıklığa kavuşturmuş olacağız.

  • Vodafone Gizli Müşteri Görevi

Bu görevde haritada işaretlenen Vodafone şubesine gidip şubenin temizliğini, personellerin müşterilere davranışlarını incelemenizi istemektedir.

Kazanç tahmini olarak 20-25 TL’dir.

 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir