Dinle Kazan: Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Eğer size müzik dinleyerek para kazandığını söyleyen bir arkadaşınız olsaydı ne düşünürdünüz? Sizinle dalga geçtiğini, alay ettiğini mi? İnternetten para kazanmayla ilgili olarak araştırmalar gerçekleştirirken aslında müzik dinleyerek para kazanılabileceği benimde aklıma gelmezdi. Gelişen teknoloji ile birlikte artık çeşitli dallarda kazanç sağlayabilmek mümkün hale geldi. Konuyu daha fazla dağıtıp sizlerin de kafasını karıştırmak istemiyorum. Bu yazımızda sizlere müzik dinleyerek para kazanmayı mümkün kılan internet sitelerinden bahsedeceğim. Tanıttığımız sitelerden herhangi bir kazancımız bulunmamaktadır. Amacımız sizlere kazanç gerçekleştirebileceğiniz yöntemler sunabilmek.

 

Slice The Pie ile para kazanma

Boş vaktiniz var ve bunu bir kazanca çevirmek mi istiyorsunuz? Eğer bu isteğinizin üzerine birde müzik dinlemeyi seviyorsanız bu iş tam size göre. Slice The Pie  ile kazanmaya başlayabilmeniz için daha doğrusu ödeme alabilmeniz için Avrupa’da yaşıyor olmanız gerekmektedir. Peki Avrupa’da yaşamıyorsanız ne olacak? Bu kısımda ise devreye Paypal hesabınız girecek. Kullanmakta olduğunuz ya da yeni oluşturduğunuz bir Paypal hesabı ödeme alabilmenizde sizlere kolaylık sağlıyor olacak. Siteye üyelik işlemi gerçekleştirdikten sonra dinlediğiniz her müzik için ortalama 10 cente varan tutarlar kazanmaya başlıyorsunuz. Kazandığınız tutarları Paypal hesabınıza aktarabilmek için sistemin belirlemiş olduğu minimum çekim tutarına ulaşmış olmanız gerekiyor. Minimum çekim tutarı şuanda 10 dolardır. Kasada biriken paranız toplamda 10 dolara ulaştığında çekim talebi oluşturarak kendi hesabınıza aktarabilirsiniz.

 

Music XRAY

Aslında müzik dinleyerek para kazandıran internet sitelerin başını Music Xray geçiyor diyebilir. Sektörün en popüler kazanç kapısı, en çok kazandıran projesidir. Xray’a üye olabilmeniz için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Bu platformda yeni müzisyenlere çok büyük imkanlar sağlandığı bilinmektedir. Diğer sistemlerin bir çoğunda yeni görevlerin gelmesini beklemeniz gerekirken Xray’da bulunan geniş arşiv sayesinde beklemenize gerek kalmıyor, her zaman yeni görevlere ulaşabiliyorsunuz. Sistemde bulunan müzikler ortalama 3 ila 5 dakika arasında olmaktadır. Her dinlediğiniz müzik için otomatik olarak 10 cent bakiyenize ekleniyor. Music Xray minimum çekim ücretini 20 dolar olarak belirlemiş. Yazının başında en popüler sistem olduğundan bahsetmiştik. Yazının en can alıcı noktası, popüler olmasının sebebine gelelim. Sistemde alt üyelik zinciri bulunmaktadır. Profilinizde size özel tanımlanmış referans linki ile arkadaşlarınızı davet edebiliyor, sizin linkinizle üye olan arkadaşınızın kazancından %10’u kadar kazanç elde edebiliyorsunuz.

 

Radio Loyalty

Rado Loyalty’de işleyiş biraz farklı. İsminden de anlayacağınız gibi radyo odaklı bir proje. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan 4000+ radyonun bir arada bulunduğu bir web sitesi. Sizde ücretsiz üyelik oluşturup ortalama 10 dakika dinlediğiniz her radyo için puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu puanları nakit olarak çeviremiyorsunuz ancak bu puanlarla alış veriş yapabileceğiniz hediye çekleri alabiliyorsunuz. Sistemin tek dezavantajı nakit çekim yerine hediye çekleri kullanmasıdır.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir